Poznajmy się nieco…

O mnie

Hejo 🙂 Mam na imię Jagoda, dla znajomych Jadzia, a od roku przez moje nazwisko zdarza mi się być też Kają 😉
W tym roku postanowiłam spełnić swoje marzenie i otworzyć stacjonarny sklep JAGODA NIE PORZECZKA, na naszym poznańskim Łazarzu. Mieszkam tutaj, jeśli mnie pamięć nie myli jakieś 4 lata. Początkowo ciężko było się przenieść do miasta, ale teraz czuję się z nim bardzo związana. Łazarz jest dla mnie jak drugi dom dlatego to tutaj chciałam, aby był mój sklep. Dlaczego?
Bo po prostu lubię ten nasz Łazarski fyrtel 🙂 Coraz więcej się tu dzieje więc i ja chciałabym mieć w tym swój udział. Idąc ulicą Małeckiego, na której jest mój sklep możemy napotkać coraz to więcej ciekawych miejsc.

Ciąg dalszy… nastąpił

Dla lubiących konkrety mamy Rusztowanie grill-bistro, gdzie serwują m.in. steki. Idąc dalej napotkać można Vandal Cafe i jego słynne tonic espresso. Jest tam naprawdę fajny klimat 🙂 Jak macie ochotę na małe co nieco to na ulicy Kanałowej jest Masz.Babo.Placek i ich pyszne drożdżówki, serniki i precle. Dosłownie pyszne jak u babci. Wegeterianie znajdą coś dla siebie w Kuchnia PoWolność. A gdyby tak, ktoś miał ochotę się na chwilę przenieść w dżunglę to Dżungla Cafee na ul. Głogowskiej jest na to odpowiednim miejscem 🙂

Dobra kawa i ciacho w towarzystwie ogromnej ilości roślin, jak w prawdziwej dżungli. A tak naprawdę jest to tylko kila moich ulubionych miejsc na mapie Łazarza 😉

W końcu przyszedł czas na mnie. U mnie znadziecie rękodzieło z regionu od zaprzyjaźnionych osób, ale i też perełki z innych części kraju. Ponadto, najdziecie tu nietypową biżuterię, torebki, nerki, zabawki dla dzieci, artykuły dekoracyjne do domu, ceramikę i wiele innych. Wszystko wytworzone z pasją i dbałością o szczegóły. Na miejscu organizuję spotkania warsztatowe, na których razem wesoło i kreatywnie spędzamy czas, a przy tym uczymy się nowych umiejętności i poznajemy nowych sąsiadów zza winkla. Ci, którzy szukają pomysłu na urodziny dla swoich pociech, mogą miło i twórczo spędzić go u mnie.

Kontakt

Zapraszam do współpracy